• Odbiór osobisty

Bezpośredni zakup w sklepie przy ul. Piaskowej 3 w Warszawie

W sklepie przy ul. Piaskowej 3 w Warszawie posiadamy duży magazyn podręczny i można w nim dokonywać zakupów bez złożenia zamówienia przez sklep internetowy. Zalecamy jednak, aby upewnić się przed przyjazdem telefonicznie lub poprzez e-mail, czy dany produkt jest dostępny od ręki.

Istnieje możliwość rezerwacji towaru telefonicznie na ten sam dzień roboczy (z wyjątkiem grudnia, w tym miesiącu nie dokonujemy rezerwacji telefonicznych!). Nie ma możliwości rezerwacji na dzień następny lub późniejsze, dłużą rezerwację (na 7 dni kalendarzowych) można dokonać jedynie składając zamówienie przez sklep internetowy. Zachęcamy do składania zamówień przez sklep internetowy, ponieważ gwarantuje to najsprawniejszy przebieg realizacji zamówienia.

Odbiór osobisty po złożeniu zamówienia przez sklep internetowy

W naszym sklepie nie pobieramy żadnej opłaty manipulacyjnej za odbiór osobisty produktów.

Przed przyjazdem po odbiór zamówienia upewnij się, czy zamówienie zostało skompletowane. Sprawdź status zamówienia, który powinien brzmieć "Gotowe do odbioru osobistego". Powinieneś również otrzymać maila z informacją o tym, że możesz już odebrać zamówienie. Jeśli jednak wybrałeś formę płatności Odbiór osobisty - wpłata na konto - status "Gotowe do odbioru osobistego" ustawimy dopiero wówczas, gdy zagwarantujemy dostępność towaru oraz gdy otrzymamy wpłatę na konto.

Płatność możesz uregulować gotówką, przelewem lub kartą płatniczą.

Jeśli zrobiłeś przedpłatę za towar, który chcesz odebrać osobiście - pamiętaj, że towar wydamy wyłącznie osobie, której dane są zgodne z tymi z zamówienia lub osobie, która dokonała przedpłaty.

Zamówione produkty są zarezerwowane przez okres 7 dni kalendarzowych od daty złożenia zamówienia. Jeśli chcesz odebrać zamówienie po upływie 7 dni, skontaktuj się z nami.

HOMEAIR.PL

ul. Piaskowa 3, 01-067 Warszawa
Pon. - pt. 10:00 - 17:00

696 577 882
kontakt@homeair.pl