• Przedłużenie gwarancji +2 (+1) dla Sharp KC-A40EU-B

159.90
szt. Do przechowalni
Opinie
brak ocen
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 12
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 12
Kurier DPD 14
Kurier DPD (Pobranie) 16
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.15 kg
Zostaw telefon

Dokonując zakupu niniejszego produktu uzyskujesz prawo do przedłużonej o 2 lata gwarancji na oczyszczacz powietrza marki Sharp KC-A40EU-B (+2).

Możesz także skorzystać z możliwości wydłużenia gwarancji o jeszcze jeden dodatkowy rok (+1), dokonując rejestracji zakupionego oczyszczacza marki Sharp na stronie https://gwarancjesharp.pl/zarejestruj.php, w ten sposób przedłużając gwarancję łącznie o 3 lata (co w sumie daje 5 lat, biorąc pod uwagę, że przy zakupie oczyszczacza każdy w pakiecie otrzymuje gwarancję na 2 lata). Rejestracja na stronie nie jest obowiązkowa, jeśli interesuje cię przedłużenie gwarancji wyłącznie o 2 lata.

Zakupu Przedłużonej Gwarancji mogą dokonać wszyscy, zarówno osoby fizyczne, jak również przedsiębiorcy i inne jednostki organizacyjne (dalej "Użytkownicy").

Zakupu Przedłużonej Gwarancji mogą dokonać wyłącznie Użytkownicy, którzy w tym samym czasie jednocześnie dokonali zakupu oczyszczacza powietrza Sharp w naszym sklepie (https://homeair.pl). Pozostałe zamówienia będą anulowane przez sklep.

Potwierdzeniem uzyskania prawa do przedłużonej gwarancji o 2 lata jest stosowny zapis na fakturze VAT lub paragonie ("Przedłużenie gwarancji 2 lata"), każdorazowo wystawianych przy każdej transakcji.

Potwierdzeniem uzyskania prawa do przedłużonej gwarancji o dodatkowy 1 rok wskutek rejestracji urządzenia na stronie https://gwarancjesharp.pl/zarejestruj.php jest stosowne potwierdzenie wysyłane z tej strony (Certyfikat Przedłużonej Gwarancji wydawany do 7 dni roboczych od rejestracji urządzenia).

Poprawnej rejestracji na stronie https://gwarancjesharp.pl/zarejestruj.php należy dokonać nie później niż w okresie do 21 dni od daty zakupu urządzenia wraz z rozszerzoną gwarancją.

Warunki Przedłużonej Gwarancji są tożsame z warunkami gwarancji udzielanymi przez producenta.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie