• Filtr nawilżacza FZ-F30MFE do Sharp KC-F32EUW

119.00
szt. Do przechowalni
Opinie
brak ocen
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 12
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 12
Kurier DPD 14
Kurier DPD (Pobranie) 16
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.15 kg
Zostaw telefon

Oryginalny filtr nawilżacza FZ-F30MFE - trwałość do 5 lat !!!

Filtr nawilżacza powietrza jest jednocześnie matą ewaporacyjną, z której w sposób naturalny odparowuje woda. Filtr ten zatrzymuje w sobie zanieczyszczenia znajdujące się w wodzie, w szczególności minerały (kamień), dzięki czemu do powietrza przedostają się oczyszczone cząsteczki wody. Należy bezwzględnie dbać o czystość filtra, jak również całego pojemnika na wodę, okresowo czyszcząc te elementy w sposób opisany w instrukcji obsługi. Regularne przeprowadzanie czynności konserwacyjnych gwarantuje nawilżanie czystymi cząsteczkami wody, jak również wydłuża żywotność samego filtra. Użytkownikom, u których w domach występuje wyjątkowo twarda woda, zalecamy używanie wody przefiltrowanej filtrami odwróconej osmozy lub przy pomocy dzbanków filtrujących np. firmy Brita. Maksymalna trwałość filtra nawilżacza to 5 lat od momentu rozpakowania.

Specyfikacja:

  • Rodzaj filtra: nawilżacza
  • Przeznaczony do Sharp KC-F32EUW
  • Wymiary filtra: 25,7 x 10,2 x 4,5 cm
  • Wymiary opakowania: 29,0 x 10,7 x 5,5 cm
  • Waga opakowania: 0,2 kg
  • Waga filtra: 0,135 kg
  • Okres trwałości: do 5 lat
  • EAN: 4974019883199

Dlaczego warto kupić oryginalny filtr Sharp, a nie podróbkę, czyli tzw. zamiennik?

Zamienniki filtrują mniej skutecznie

Tylko zakup oryginalnego filtra gwarantuje utrzymanie parametrów oczyszczania powietrza na najwyższym poziomie. Nieznaczne obniżenie jakości wykonania filtra może skutkować istotnym obniżeniem skuteczności filtrowania. Z naszych doświadczeń wynika, że większość zamienników znacząco odbiega od zadowalającej jakości wykonania i w związku z tym łatwo sobie wyobrazić, że niedbale wykonany zamiennik nie zatrzyma tak skutecznie zanieczyszczeń, jak filtr oryginalny. Nawet najlepszy oczyszczacz powietrza w połączeniu z kiepskiej jakości filtrem traci rację bytu.

Trwałość filtra i jego koszt

Oryginalne filtry Sharp to produkty najwyższej jakości. Producent określa ich trwałość nawet do 5 lat. Wytrzymałość filtra jest uzależniona od kilku czynników. Pierwszy z nich, to oczywiście czas użytkowania, im częściej w ciągu roku i w ciągu dnia uruchamiamy oczyszczacz, tym szybciej nastąpi zużycie filtra. Drugi czynnik, nie mniej oczywisty, to jakość filtrowanego powietrza, im powietrze gorsze, tym szybciej będzie postępowało zużycie filtra. Oczywistym jest, że filtr węglowy zużyje się szybciej w pomieszczeniu użytkowanym np. przez palacza. Niezależnie jednak od panujących warunków oryginalny filtr Sharp będzie mógł skutecznie pracować znacznie dłużej, niż nie oryginalny zamiennik. To przekłada się w końcowym rachunku na koszty użytkowania. Tani zamiennik ostatecznie okazuje się droższy niż oryginał.

W zestawie:

  • Oryginalny filtr nawilżacza Sharp FZ-F30MFE o trwałości do 5 lat
  • Dowód zakupu: paragon lub faktura VAT

Przeznaczony do modeli:

image

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie