Oczyszczacz Sharp w walce z koronawirusem SARS-CoV-2

Oczyszczacze powietrza Sharp oczyszczają powietrze również z zanieczyszczeń biologicznych. Na tym polu nie mają sobie równych na tle innych producentów oczyszczaczy powietrza. Skutecznie usuwają z powietrza wirusy, bakterie, alergeny, grzyby czy pleśnie. Do walki z niechcianymi gośćmi w naszym domu zaprzęgnięto dwie metody oczyszczania powietrza, pasywną (filtr HEPA H13, filtr węglowy) oraz aktywną (technologia PLASMACLUSTER).

Skupmy się na technologii PLASMACLUSTER, ponieważ ta technologia odgrywa tu kluczowe znaczenie oraz jest technologią opatentowaną przez firmę Sharp, którą nie mogą pochwalić się inni producenci. Technologia ta została wprowadzona przez Sharp już w 2000 roku. Jej skuteczność w walce z zanieczyszczeniami biologicznymi została potwierdzona przez liczne ośrodki badawcze na całym świecie, w tym szereg uznanych uniwersytetów japońskich, europejskich i amerykańskich. W tym momencie istnieją wiarygodne badania, które potwierdzają 100%-ową skuteczność tej metody w neutralizowaniu wirusa ptasiej grypy, jak również świńskiej grypy. Istnieje zatem duże prawdopodobieństwo, że technologia ta ma identyczną skuteczność w walce z SARS-CoV-2.

Pamiętajmy jednak, że to, co może zrobić dla nas oczyszczacz powietrza Sharp, to doskonale oczyścić powietrze w naszych domach, biurach czy sklepach, nie uchroni on nas jednak przed zakażeniem, jeśli nie zachowamy ostrożności w kontaktach z innymi osobami i nie będziemy stosować się do zaleceń Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego.

Do zakupu urządzeń zachęcamy nie tylko użytkowników domowych. W naszej ocenie oczyszczacze Sharp doskonale sprawdzą się w miejscach użyteczności publicznej, w sklepach, w salonach fryzjerskich i kosmetycznych. Dla wielu klientów obecność oczyszczacza w lokalu może być warunkiem skorzystania z usług danej placówki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl