Dla kogo oczyszczacz powietrza?

Dla wszystkich, którym nie jest obojętne ich własne zdrowie. Dla kobiet, dla mężczyzn, dla mieszkańców miast i wsi. Dla osób starszych i dla dzieci. Dla wszystkich z problemami oddechowymi, dla alergików, dla sportowców.

Popularność oczyszczaczy powietrza wzrosła wraz ze wzrostem świadomości społecznej związanej z tzw. smogiem. Fakt, mamy w Polsce najgorsze powietrze w całej UE. Walka ze smogiem, z pyłami zawieszonymi pm2.5 i pm10, to najważniejsze zadanie oczyszczacza zatrudnionego w Polsce.

Ale oczyszczacz powietrza to urządzenie całoroczne. Jego działanie docenią szczególnie alergicy wziewni w okresie pylenia drzew i traw, jak również uczuleni na kurz i roztocza.

Oczyszczacz powietrza ogranicza ilość kurzu w domu. Odświeża powietrze. Ułatwia oddychanie. Ogranicza katar sienny. Poprawia jakość snu. Walczy nie tylko z zanieczyszczeniami płynącymi z zewnątrz, ale także z tymi, które generujemy my sami w domach: kurz, martwe komórki naskórka, włosy, perfumy, odświeżacze powietrza, aerozole, wilgoć, owady i drobnoustroje, okruchy żywności, dym papierosowy, opary gotowania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl