696 577 882
kontakt@homeair.pl
ul. Piaskowa 3, Warszawa (Wola)

 

Opcje przeglądania

OCZYSZCZACZE POWIETRZA VESTFROST

Oczyszczacz powietrza Vestfrost VP-A1Z40WH

Oczyszczacz powietrza Vestfrost VP-A1Z40WH
Oczyszczacz powietrza Vestfrost VP-A1Z40WH

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 1 499,00 zł
szt.

W kilku słowach, dlaczego oczyszczacz Vestfrost?

Duński producent to marka od lat uznana w Europie. Produkty użytku domowego tej firmy znajdują się w domach wielu Europejczyków, a wśród nich cieszące się dużą popularnością, świetnie zaprojektowane i bijące rekordy wydajności oczyszczacze powietrza.

Najpierw to, co najważniejsze przy wyborze oczyszczacza, czyli JAK KONKRETNIE CZYŚCI ON POWIETRZE. I tutaj znajdziemy dość rzadko występujący, aż 5-stopniowy system filtracji, na który składają się: filtr wstępny, filtr HEPA, filtr węglowy, Plasma ION oraz technologia UV-C LED. Więcej o każdej z tych świetnych technologii znajdziecie Państwo w dalszej części opisu. Tutaj możemy powiedzieć z całą stanowczością: pyłek ani bakteria się nie prześlizgną! Zwróćcie Państwo szczególną uwagę na Plasma ION (technologia bliźniacza do tej stosowanej w oczyszczaczach Sharp, rzecz obowiązkowa w oczyszczaczu, ponieważ bez niej urządzenie jest tylko połową oczyszczacza) oraz na UV-C LED (której w Sharpie już nie znajdziemy).

Druga ważna cecha oczyszczaczy Vestfrost, o której należ wspomnieć, to cicha praca urządzeń. W trybie nocnym, a więc w najniższym spośród możliwych, oczyszczacze Vestfrost osiągają poziom głośności na poziomie zaledwie 17 dB! To nie jest proste skonstruować urządzenie tak ciche i jednocześnie tak wydajne.

W tym miejscu chcielibyśmy jeszcze zwrócić uwagę na to, jak bardzo SMART są oczyszczacze Vestfrost. Przede wszystkim znajduje to odzwierciedlenie w automatycznej pracy tych urządzeń - jeśli na tryb automatyczny zostały ustawione - która odbywa się na podstawie wskazań z czujników wbudowanych w urządzenie. Ponadto, oczyszczacze Vestfrost można podłączyć do internetu za pośrednictwem sieci WiFi i sterować nimi całkowicie zdalnie za pomocą darmowej, intuicyjnej i prostej aplikacji, w której znajdziecie Państwo wszystkie funkcje, które są dostępne w urządzeniu, a nawet jedną więcej - zaawansowany timer, pozwalający tworzyć zróżnicowane harmonogramy pracy urządzenia. Szczegóły na ten temat również w dalszej części opisu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl