696 577 882
kontakt@homeair.pl
ul. Piaskowa 3, Warszawa (Wola)

 

OCZYSZCZACZE POWIETRZA SHARP

Oczyszczacz powietrza Sharp FP-J60EU-H Oczyszczacz powietrza Sharp FP-J60EU-H
Producent: Sharp
Cena: 2 999,00 zł
szt.
zobacz więcej
Oczyszczacz powietrza Sharp FP-J60EU-W Oczyszczacz powietrza Sharp FP-J60EU-W
Producent: Sharp
Cena: 2 999,00 zł
szt.
zobacz więcej
Oczyszczacz powietrza Sharp FP-J80EU-H Oczyszczacz powietrza Sharp FP-J80EU-H
Producent: Sharp
Cena: 3 499,00 zł
szt.
zobacz więcej
Oczyszczacz powietrza Sharp FP-J80EU-W Oczyszczacz powietrza Sharp FP-J80EU-W
Producent: Sharp
Cena: 3 499,00 zł
szt.
zobacz więcej

W kilku słowach, dlaczego oczyszczacz Sharp?

Zaufaj uznanemu producentowi, który w dziedzinie oczyszczania powietrza od zawsze był pionierem. Japoński koncern zajmuje się produkcją oczyszczaczy od dziesięcioleci. Tu chodzi o twoje zdrowie.

Unikalne technologie. Tylko oczyszczacze Sharp posługują się opatentowaną technologią Plasmacluster. Bez tej technologii oczyszczacz jest tylko połową oczyszczacza.

Niskie koszty użytkowania. Związane z wymianą filtrów, na co składa się ich żywotność oraz koszty ich zakupu. Plus energooszczędny pobór prądu.

Wydajność oczyszczania w połączeniu z cichą pracą urządzenia. To ważne, aby oczyszczacz pracował wydajnie, ale jednocześnie nie generował zbyt uporczywego hałasu. Rzecz szczególnie istotna w porze nocnej w czasie snu.

Kup filtry do swojego urządzenia w przyszłości. Dzisiaj możesz zakupić filtry do oczyszczaczy Sharp sprzedawanych dziesięć lat temu. Pomyśl o tym, zanim podejmiesz decyzję o zakupie oczyszczacza.

Wbudowany nawilżacz ewaporacyjny. Jedyny typ nawilżacza, który jest bezpieczny dla zdrowia i nawilża powietrze w sposób naturalny. Nawilżacz i oczyszczacz mogą pracować niezależnie i warto mieć te urządzenia zintegrowane w jedno. Większość oczyszczaczy Sharp posiada wbudowany nawilżacz, jeśli masz problem z wilgotnością powietrza w domu w taki sposób, że jest za niska, zdecydowanie rekomendujemy wybór oczyszczacza z nawilżaczem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl