loadingimg

Wczytuję dane...
  • Użytkownicy online: 1
  • Aktualny czas:
  • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Oczyszczacz powietrza Sharp KC-A60EU-W z nawilżaczem
Cena:2299,00 PLN*
Wysyłka gratis!
*z podatkiem VAT
Bestsellery
Oczyszczacz powietrza Sharp KC-A50EU-W z nawilżaczem
Oczyszczacz powietrza Sharp KC-A50EU-W z nawilżaczem
Cena:1999,00 PLN*
Wysyłka gratis!
*z podatkiem VAT
Producenci
Wyświetl produkty wybranego producenta:
Dlaczego oczyszczacz Sharp

Dlaczego oczyszczacz Sharp?

  • Zaufaj uznanemu producentowi, który w dziedzinie oczyszczania powietrza od zawsze był pionierem. Japoński koncern zajmuje się produkcją oczyszczaczy od 16 lat. Tu chodzi o twoje zdrowie.

  • Unikalne technologie. Tylko oczyszczacze Sharp posługują się opatentowaną technologią Plasmacluster. Bez tej technologii oczyszczacz jest tylko połową oczyszczacza.

  • Niskie koszty użytkowania. Związane z wymianą filtrów, na co składa się ich żywotność oraz koszty ich zakupu. Plus energooszczędny pobór prądu.

  • Wydajność oczyszczania w połączeniu z cichą pracą urządzenia. To ważne, aby oczyszczacz pracował wydajnie, ale jednocześnie nie generował zbyt uporczywego hałasu. Rzecz szczególnie istotna w porze nocnej w czasie snu.

  • Serwis centralny z procedurą door-to-door. W razie problemów z urządzeniem, zadzwoń na infolinię i uzyskaj natychmiastową pomoc.

  • Kup filtry do swojego urządzenia w przyszłości. Dzisiaj możesz zakupić filtry do oczyszczaczy Sharp sprzedawanych dziesięć lat temu. Pomyśl o tym, zanim podejmiesz decyzję o zakupie oczyszczacza

To nie przypadek, że nasz sklep jako autoryzowany sprzedawca podjął współpracę w zakresie dystrybucji oczyszczaczy właśnie z firmą Sharp. Na rynku jest wiele marek i wiele modeli oczyszczaczy, jednak po dokładnej analizie i długo zdobywanej wiedzy doszliśmy do wniosku, że oczyszczacze Sharp są poza konkurencją. Kilka faktów:

Sharp produkuje oczyszczacze od 2003 roku - tzn. że w tym roku mija 16 lat od kiedy firma zaczęła rozwijać technologie zastosowane w oczyszczaczach i miała wiele lat na to, aby starannie je dopracować. To również oznacza, że firma Sharp zaczęła produkować oczyszczacze powietrza nie tylko dlatego, że nastała moda na oczyszczanie powietrza z powodu smogu i przestanie je produkować, gdy tylko jakość powietrza zanieczyszczonego pyłami zawieszonymi poprawi się, lecz będzie je produkować jeszcze długo przez wiele lat, ponieważ dzięki zastosowanym technologiom urządzenia Sharp są urządzeniami o wiele bardziej uniwersalnymi, przydatnymi np. w życiu codziennym alergików. Konsekwencją tego stanu rzeczy jest również to, że użytkownicy oczyszczaczy Sharp nie będą mieli trudności w zakupie filtrów do urządzeń w przyszłości, tak samo, jak użytkownicy, którzy kupili oczyszczacz 10 lat temu nie mają trudności w nabyciu filtrów dzisiaj. 

Udział firmy Sharp w sprzedaży oczyszczaczy na polskim rynku to około 50%. Możemy powiedzieć, że w co drugim domu z oczyszczaczem stoi oczyszczacz Sharp. Rzesza zadowolonych klientów to najlepsza rekomendacja dla firmy i produktu.