• Oczyszczacz powietrza Vestfrost VP-B1F50WH

1599.00
szt. Do przechowalni
Opinie
brak ocen
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Kurier DPD (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier DPD 0
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.15 kg
Zostaw telefon


image

Warunkiem wzięcia udziału w promocji jest zarejestrowanie zakupionego urządzenia na stronie:
https://gwarantowanapiatkavestfrost.homeandyou.eu/
 


UWAGA! Rejestracji należy dokonać maksymalnie w ciągu 30 dni od daty zakupu, nie później niż do 30.04.2024 r. (godz. 23:45).
1. W Promocji mogą wziąć udział wyłącznie osoby fizyczne, posiadające miejsce zamieszkania na
terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych,
dokonujące zakupu Produktu promocyjnego w charakterze konsumenta w rozumieniu art. 221
Kodeksu cywilnego („Uczestnicy”). W Promocji nie mogą wziąć udziału osoby prawne, jednostki
organizacyjne nieposiadające osobowości prawnej.

 
2. Promocja dotyczy oczyszczaczy: VPE2S60WH; VPA1S70WH; VPB1H50GP; VPE2S40WH; VPA1S60WH; VPB1F50WH; VPA1S40WH; VPH2I60WH; VPH2I40WH; VPH2I20WH; VPA1Z40WH; VPA1M30WH.
 

 
Regulamin promocji dostępny na stronie https://gwarantowanapiatkavestfrost.homeandyou.eu/

 

Wentylator z funkcją oczyszczacza powietrza Vestfrost VP-B1F50WH

Oddychaj naturalnie świeżym i zdrowym powietrzem w swoim domu.

Oczyszczacz powietrza Vestfrost VP-B1F50WH

Vestfrost VP-B1F50WH to atrakcyjne wizualnie urządzenie, które cechuje bardzo duża wydajność, jego moc pozwala skutecznie oczyszczać powietrze w pomieszczeniach do 50 m2. Z powodzeniem sprawdzi się w mieszkaniach lub domach z dużymi salonami, w biurach, w zakładach pracy.

Jeśli do tego dodamy bardzo cichą pracę (w trybie nocnym 38 dB), 5-stopniową filtrację powietrza, możliwość sterowania urządzeniem poprzez pilota i aplikację,  to uzyskujemy bardzo ciekawą ofertę w przystępnej, niewygórowanej cenie.

Dlaczego oczyszczacz Vestfrost?

Duński producent to marka od lat uznana w Europie. Produkty użytku domowego tej firmy znajdują się w domach wielu Europejczyków, a wśród nich cieszące się dużą popularnością, świetnie zaprojektowane i bijące rekordy wydajności oczyszczacze powietrza.

Najpierw to, co najważniejsze przy wyborze oczyszczacza, czyli JAK KONKRETNIE CZYŚCI ON POWIETRZE. I tutaj znajdziemy dość rzadko występujący, aż 5-stopniowy system filtracji, na który składają się: filtr wstępny, filtr HEPA, filtr węglowy, Plasma ION oraz technologia UV-C LED. Więcej o każdej z tych świetnych technologii znajdziecie Państwo w dalszej części opisu. Tutaj możemy powiedzieć z całą stanowczością: pyłek ani bakteria się nie prześlizgną! Zwróćcie Państwo szczególną uwagę na Plasma ION (technologia bliźniacza do tej stosowanej w oczyszczaczach Sharp, rzecz obowiązkowa w oczyszczaczu, ponieważ bez niej urządzenie jest tylko połową oczyszczacza) oraz na UV-C LED (której w Sharpie już nie znajdziemy).

Dla kogo oczyszczacz powietrza?

Dla wszystkich, którym nie jest obojętne ich własne zdrowie. Dla kobiet, dla mężczyzn, dla mieszkańców miast i wsi. Dla osób starszych i dla dzieci. Dla wszystkich z problemami oddechowymi, dla alergików, dla sportowców.

Popularność oczyszczaczy powietrza wzrosła wraz ze wzrostem świadomości społecznej związanej z tzw. smogiem. Fakt, mamy w Polsce najgorsze powietrze w całej UE. Walka ze smogiem, z pyłami zawieszonymi pm2.5 i pm10, to najważniejsze zadanie oczyszczacza zatrudnionego w Polsce.

Ale oczyszczacz powietrza to urządzenie całoroczne. Jego działanie docenią szczególnie alergicy wziewni w okresie pylenia drzew i traw, jak również uczuleni na kurz i roztocza.

Oczyszczacz powietrza ogranicza ilość kurzu w domu. Odświeża powietrze. Ułatwia oddychanie. Ogranicza katar sienny. Poprawia jakość snu. Walczy nie tylko z zanieczyszczeniami płynącymi z zewnątrz, ale także z tymi, które generujemy my sami w domach: kurz, martwe komórki naskórka, włosy, perfumy, odświeżacze powietrza, aerozole, wilgoć, owady i drobnoustroje, okruchy żywności, dym papierosowy, opary gotowania.

Oczyszczacz Vestfrost w walce z koronawirusem SARS-CoV-2

Oczyszczacze powietrza Vestfrost oczyszczają powietrze również z zanieczyszczeń biologicznych. Skutecznie usuwają z powietrza wirusy, bakterie, alergeny, grzyby czy pleśnie. Do walki z niechcianymi gośćmi w naszym domu zaprzęgnięto dwie metody oczyszczania powietrza, pasywną (filtr HEPA H13, filtr węglowy) oraz aktywną (technologie PLASMA ION, UV-C LED).

Pamiętajmy jednak, że to, co może zrobić dla nas oczyszczacz powietrza Vestfrost, to doskonale oczyścić powietrze w naszych domach, biurach czy sklepach, nie uchroni on nas jednak przed zakażeniem, jeśli nie zachowamy ostrożności w kontaktach z innymi osobami i nie będziemy stosować się do zaleceń Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego.

Do zakupu urządzeń zachęcamy nie tylko użytkowników domowych. W naszej ocenie oczyszczacze Vestfrost doskonale sprawdzą się w miejscach użyteczności publicznej, w sklepach, w salonach fryzjerskich i kosmetycznych. Dla wielu klientów obecność oczyszczacza w lokalu może być warunkiem skorzystania z usług danej placówki.

Specyfikacja:

 • Typ urządzenia: oczyszczacz powietrza
 • Eliminuje zanieczyszczenia:
 1. Smog, pył PM10,PM1 oraz PM2.5
 2. Kurz i roztocza, włosy, sierść zwierząt
 3. Pyłki i alergeny
 4. Wirusy (w tym grypy), bakterie, grzyby, pleśnie
 5. Dym papierosowy
 6. Przykre zapachy
 7. Lotne związki organiczne, benzen, formaldehyd, benzo(a)piren
 • Zalecana powierzchnia oczyszczania powietrza: do 50 m2
 • Dziewięć poziomów pracy wentylatora
 • Przepływ powietrza: 308l/s
 • Poziom hałasu: 38-58 dB

5-stopniowy system oczyszczania:

 1. Filtr wstępny
 2. Filtr HEPA
 3. Filtr węglowy z węglem aktywnym
 4. Technologia Plasma ION
 5. Technologia UVC-LED
 • Filtry są zintegrowane w jednej obudowie, ich trwałość to maksymalnie 3 lata

Wbudowane wskaźniki:

 1. Wskaźnik temperatury
 2. Wskaźnik wilgotności
 3. Wskaźniki uruchomienia trybu Plasma Ion i UVC LED
 4. Wskaźnik zanieczyszczenia filtrów (informujący o konieczności ich wymiany)
 5. Wskaźnik podłączenia do sieci WiFi (na wyświetlaczu, o ile urządzenie jest podłączone do sieci WiFi)
 6. Wskaźnik trybu automatycznego

Funkcje pilota zdalnego sterowania:

 • Włączanie i wyłączanie oczyszczacza
 • Zmiana trybu pracy
 • Sterowanie funkcją oscylacji
 • Timer wyłączania
 • Sterowanie funkcją jonizacji
 • Sterowanie siłą nawiewu

Informacje szczegółowe, charakterystyka trybów pracy:

 • Generator jonów Plasma ION - generator jonów dodatnich i ujemnych (szczegółowa charakterystyka technologii patrz poniżej)
 • Diody UVC-LED: długość fal 200-280 nm, czas reakcji <1s, natężenie światła 1W/cm2, bez emisji ciepła (szczegółowa charakterystyka technologii patrz poniżej)
 • Tryb automatyczny - w tym trybie urządzenie dostosowuje prędkość wentylatora do wskazań z czujnika temperatury
 • WiFi, sterowanie poprzez aplikację - podłącz urządzenie do sieci przez WiFi, a zyskasz dostęp do wszystkich funkcji poprzez aplikację. Możesz uruchomić urządzenie zanim wrócisz do domu, aby w domu przywitało cię już czyste powietrze (więcej szczegółów o aplikacji poniżej)
 • Silnik inwerterowy
 • Energooszczędny
 • Atrakcyjny design
 • Intuicyjny i prosty panel obsługi
 • Wygodnie zdejmowana obudowa z magnesami, łatwa wymiana filtrów
 • Długość kabla zasilającego: 1.8 m
 • Wymiary oczyszczacza: 235 x 800 x 230 mm (szer. x wys. x gł.)
 • Waga oczyszczacza: 3,2 kg
 • Waga z opakowaniem: 5,2 kg
 • Kolory: biała obudowa, srebrna podstawka
 • Zasilanie: 100-240V, 50-60Hz
 • Moc znamionowa: 35W

W zestawie:

 • Oczyszczacz powietrza Vestfrost VP-B1F50WH
 • Pilot zdalnego sterowania
 • Komplet filtrów
 • Instrukcja obsługi w języku polskim

Pilot zdalnego sterowania

Dołączony do zestawu wygodny pilot zdalnego sterowania. Przy jego pomocy:

 • Włączysz i wyłączysz oczyszczacz
 • Zmienisz tryb pracy: nocny, standard, max lub automatyczny
 • Włączysz i wyłączysz tryb oscylacji
 • Włączysz i wyłączysz jonizację
 • Ustawisz timer wyłączenia (1-8 godzin)
 • Zmienisz moc nawiewu wentylatora

image

System poczwórnej filtracji:

 1. Filtr wstępny to pierwsza bariera dla zanieczyszczeń, która zatrzymuje większe cząsteczki takie jak sierść zwierząt, kurz, włosy i większe pyły.
 2. Powłoka antybakteryjna. Zwalcza w 99,99% bakterie E.Coli, gronkowca złocistego oraz drożdżaków, a także zapobiega rozwojowi pleśni.
 3. Filtr HEPA dezaktywuje najbardziej niepożądane zanieczyszczenia stałe jak; pyły zawieszone PM2.5, PM10, PM1, które są głównymi składnikami smogu; pyłki roślin, zarodniki pleśni, roztocza.
 4. Filtr węglowy jest odpowiedzialny za usuwanie organicznych zanieczyszczeń (TVOC) oraz nieprzyjemnych zapachów..

image

UV-C LED

UV-C LED to technologia oparta na świetle UV skutecznie eliminująca różnego rodzaju patogeny. Najsilniejsza dostępna długość fali skutkuje najbardziej efektywną sterylizacją powietrza. Jej potencjał zwiększono poprzez umieszczenie diody LED UV-C w środku oczyszczacza, dzięki czemu strumień powietrza wychodzący z filtrów jest dodatkowo oczyszczany przed kolejnym etapem pracy urządzenia.

UV-C LED charakteryzuje 300-krotnie szybsze działanie oraz blisko 4-krotnie dłuższy czas pracy, bezpieczeństwo użytkowania i niskie koszty eksploatacji.*

W czasie poniżej jednej sekundy podzespół jest gotowy jest do usuwania drobin poniżej 0,3 mikrona, które przedostały się przez filtry. Ze względu na małe gabaryty, dioda UV-C LED może być wykorzystana w niewielkich urządzeniach, a brak elementów szklanych (łatwych do stłuczenia) wydłuża czas jej eksploatacji. Poprzez brak szkodliwych związków rtęci, zerowej emisji ozonu i ciepła zwiększa także bezpieczeństwo użytkowania.

Technologia UV-C LED nie nadwyręży budżetu – zasilanie niskim napięciem (10 procent standardowej lampy UV) i przepływ prądu o małym natężeniu skutkują niewielkim poborem mocy i niższymi rachunkami za energię elektryczną.

* w porównaniu do konwencjonalnych lamp UV

image

 

Plasma ION

Przy 5 stopniu oczyszczania powietrza zastosowano Plasma ION - technologię opartą na jonizacji dodatniej i ujemnej. Uwalniane do atmosfery, wraz z oczyszczonym powietrzem, jony aktywnie poszukują oraz unieszkodliwiają bakterie i wirusy, a także niwelują nieprzyjemne zapachy. Obniżają również elektryczność statyczną, istotnie redukując skupiska kurzu domowego, który w 80% jest przyczyną reakcji alergicznych.

image

Zdalne sterowanie podłączonym przez sieć Wi-Fi oczyszczaczem za pomocą aplikacji Tuya Smart

Bez wyjątku wszystkie funkcje oczyszczacza dostępne z poziomu urządzenia są również dostępne z poziomu aplikacji. Możesz całkowicie zdalnie sterować pracą urządzenia. Możesz go włączyć i wyłączyć, możesz ustawić jego tryb pracy. W trybie ręcznym możesz zdecydować, na jakim poziomie ma pracować wentylator. Za pośrednictwem aplikacji uruchomisz "Plasma Ion" oraz "UV-C LED", włączysz i wyłączysz tryb oscylacji oraz ustawisz timer wyłączania w zakresie 1-8 godzin.

Aplikacja jest darmowa, dostępna w Google Play lub App Store. Aby podłączyć oczyszczacz do internetu, będziesz potrzebował lokalnej sieci WiFi pracującej na częstotliwości 2,4 Ghz.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie