• Oczyszczacz powietrza Sharp FP-J30EU-A + jonizator

599.00
szt. Do przechowalni
Opinie
brak ocen
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Kurier DPD (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier DPD 0
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.15 kg
Zostaw telefon

Oczyszczacz powietrza Sharp FP-J30EU-A posiada stosunkowo niską cenę oraz podstawowe wyposażenie, dlatego zaliczany jest do klasy popularnej. Posiada max. wydajność 180m3/h i jest oczyszczaczem powietrza przeznaczonym raczej do mniejszych pomieszczeń (do 22m2).

Ma przyjemny dla oka obły kształt i śnieżno biały kolor, natomiast panel sterowania i wywiew powietrza jest różowy. Wyposażony jest w technologię Plasmacluster, która pozwala na skorzystanie z trybu Clean Ion Shower. Ten kompaktowy oczyszczacz powietrza oferuje 3 tryby wydajności: MAX (180m3/h), MID (120m3/h) i SLEEP (60m3/h), który jest trybem cichym (23 dB). przydatną funkcją jest Timer Off – programowanie czasu pracy oczyszczacza powietrza. Można ustawić czas wyłączenia po 4h lub 8h.

Oczyszczacz FPJ30EU-A posiada rekomendację British Allergy Foundation, która potwierdza wysoką skuteczność produktu w walce z alergenami oraz rekomenduje ten oczyszczacz powietrza dla alergików, astmatyków oraz osób z przewlekłymi chorobami górnych dróg oddechowych.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie